PAULINA CIEŚLIK.

Absolwentka Architektury krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej (2009) oraz kierunkowych studiów podyplomowych na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (2010, 2012).

Od 2017 roku certyfikowany Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni.

ZOEN.

ZOEN. to autorskie biuro architektury krajobrazu założone w 2009 roku przez Paulinę Cieślik. Wraz ze swoim zespołem tworzy nowoczesne założenia ogrodowe oraz przestrzenie publiczne i zabytkowe.

Głównym celem jest budowanie spójnego kontekstu nietuzinkowych przestrzeni z architekturą obiektów w otoczeniu których powstają, z poszanowaniem otaczającego krajobrazu.

Na przestrzeni czasu Paulina Cieślik wykreowała swój charakterystyczny styl, w którym łączy niestandardowe rozwiązania materiałowe i formy architektoniczne z naturalnymi strukturami żywej materii roślinnej.

Bezpośrednie podejście do współpracy z klientami pozwala na kształtowanie indywidualnych rozwiązań wynikających ze sposobu życia, osobowości oraz zamiłowań.

ZOEN.Industry

W roku 2018 ZOEN., poprzez nawiązanie współpracy ze specjalistami w dziedzinie obróbki metali kolorowych, rozpoczyna customową produkcję elementów małej architektury ogrodowej ze stali nierdzewnej. Powstają rzeźby ogrodowe, wylewki fontannowe oraz inne drobne elementy wyposażenia wykonywane na indywidualne zamówienia.

ZOEN.DECO
Rok 2020 przynosi kolejne zmiany. Ze względu na potrzebę rynku oraz chęć poszerzenia asortymentu metalowego w kooperacji z architektami z dziedziny aranżacji wnętrz mieszkalnych i biurowych powstaje seria kwietników metalowych. Elementy autorskiego projektu pracowni ZOEN. dostępne w SKLEPIE INTERNETOWYM.